Bizi Arayın: 0216 395 50 40 - E-posta: info@mtlmetal.com

Hakkımızda.

FİRMA HAKKINDA

Metal sektöründe 15 yılı aşkın tecrübemizi 2014 yılında MTL Metal çatısı altında toplayarak hizmet vermeye başladık. Kaliteli ve uygun maliyetlerle akılcı ürünler ile sizlerin çözüm ortağınız oluyoruz.

Firmamız Sanayi Tipi Sepetler, Katlanabilir sepetler, Metal Kaslar, Taşıma Arabaları ve Tekerlekli Raflar imalatını yapmaktadır.

Ürünlerimiz; Düküm sanayi, CNC işleme Merkezleri, Çelik Servis Merkezleri, Ambalaj Sanayi, Tekstil Sanayi, Makine İmalat Sanayi, Otomotiv ve Otomotiv Yan Sanayi ile Otomasyon firmaları tarafından tercih edilmektedir.

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda En iyi, En başarılı ve En güvenilir şirketlerden biri olmak, Müşterilerimizin ihtiyaçları ve çıkarları doğrultusunda çözüm ortağı olarak anılmak.

MİSYONUMUZ

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak.
Finansal gücümüzü uluslararası standartlara yükseltmek, Türkiye de bulunan portföyümüzü büyütmek ve bu büyümeyle birlikte yurt dışında da tercih edilen bir firma haline gelerek, rekabet gücümüzü ve karlılığımızı arttırmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Ulaştığımız tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayarak müşteri memnuniyetinin sürekliliğini garanti etmek ve memnuniyet oranını arttırmak.
Tüm çalışanlarımızın katılımını sağlayarak, tüm işleri ilk seferinde ve her seferinde tam zamanında yapmak.
Sürekli eğitim, gelişim, iyileştirme için çalışanlarımızın bir ekip ruhu içerisinde dürüst, hoşgörülü, saygılı ve özverili çalışma ortamının hazırlanması.
İç ve dış pazarda oluşturduğumuz ‘iyi kaliteli ürün’ kabulümüzün sürekliliğini sağlayacak çalışmalarda bulunmak.
Üretim ve ürün çeşitliliği kapasitemizi arttırmak.
Üretmiş olduğumuz ürünlerde ve proseslerde iyi kalitenin yanı sıra ‘Güvenli Ürün’ üretimini garanti etmek şirketimizin kalite politikasıdır.

İŞ KURALLARIMIZ

İnsan sağlığına, hayatına ve çalışanlarımızın haklarına saygı göstermek, Ekolojik sisteme ve çevrenin korunmasına saygılı olmak, İş ilişkisi içerisinde olduğu tüm ülkelere, bölgelere ve kişilere eşit davranmak, Eşitlikçi ve katılımcı yönetim ilkelerine sahip olmak.

Başa Dön